Loading...
Periyodik Bakım
Arıza - Hasar Onarım
Mini Hasar Onarım
Boyasız Göçük Düzeltme
Estetik Bakım
Cam Mobil Servisi
Mobil Onarım
7/24 Yol Yardım

Hakkımızda

AutoDR Servis Aracılık Hizmetleri, operasyonel kiralama şirketlerine, leasing firmalarına, kargo firmalarına ve diğer kuruluş ve şirketlere ait araçların bakım, onarım ve hasar işlemlerini kendine bağlı servis ağı vasıtasıyla planlayan, organize eden ve gerçekleşmesini sağlayıp kontrol eden bir şirkettir.

Faaliyetlerimiz Türkiye’nin her yerine dağılmış 81 ilde 130 adet TSE belgeli anlaşmalı servislerimizde kullanılan “servis yönetim yazılım sistemi” ile gerçekleşmektedir. Binek, hafif ticari ve belli bölgelerde ağır vasıtaların bakım, onarım ve hasar hizmetlerinin mevcut iş akış sürelerini daha da ileriye götüren, müşteri memnuniyetini artıran ve faaliyet maliyetlerini düşüren yönetim sistemidir.

İşçilik, yedek parça, zaman gibi tüm süreçlerde daha az maliyet yaratıp, ikame araç, vale hizmeti, kapıdan kapıya hizmetlerimiz ile konforunuzdan ödün vermemenizi sağlamaktadır.

Bakım, onarım veya hasarın meydana geldiği ilk andan itibaren, aracınızın tekrar kullanıma hazır duruma gelmesine kadar geçen tüm süreci sizin adınıza yönetir, satış sonrası süreçlerinizde, operasyon ve personel maliyetlerinizi aşağıya çekip, daha fazla tasarruf etmenizi sağlarız.

Kusursuz bir oto servis hizmeti için;
  • Çalışanlarımız ve misafirlerimiz için temiz, kullanışlı ve konforlu mağazalar,
  • Hizmet kalitemizle koşulsuz müşteri memnuniyeti,
  • Eğitimli personelimiz ışığında, misafirlerimizle verimli bir iletişimi hedefliyoruz.
Kalite standartlarımızı yüksek tutarak;
  • Yasal mevzuata uygun (TSE standartlarında)
  • Sadece orijinal ve onaylı tedarikçilerden
  • Parça ve işçilik garantili yedek parçaları sizlerle buluşturuyoruz.

En Yakın Servis Bilgisi İçin Ulaşın

Araç bakımı, onarımı ve arıza tespiti için bilgi alabilirsiniz
Top